אתרים בקוד פתוח

אתרים בקוד פתוח, מתאימים בעיקר לבלוגים ולאנשים שאוהבים להתעסק עם טכנולוגיה , אם החלטת לבנות אתר במערכת קוד פתוח בצורה עצמאית יהיה עליך להשקיע זמן בלימוד המערכת להוריד אותה למחשב למצוא שרת להתקין את המערכת על השרת , כל שינוי שהוא לא סטנדרטי דורש מתכנת ,רמת המתכנתים היא שונה מאוד ישנם מתכנתים טובים מאוד אבל אז המחיר הוא בהתאם. עדיף לא לשנות מתכנתים כי הקוד הוא יחודי לכל מתכנת, ומתכנתים לא אוהבים לנבור בקוד של מישהו אחר.

במידה ויש לך הרבה מאוד זמן ואהבה להתעסק עם טכנולוגיה, אתה מעוניין לבנות אתר פשוט מאוד, אתה יודע שלא תזדקק למתכנת , ואתה לא מודאג מפניה לשרתים וכדומה , בחר בדרך העצמאית ובנה לבד אתר. בקוד פתוח

אתרים בקוד סגור

אתרים בקוד סגור מתחלקים לאתרים ללא מערכת ניהול ולאתרים עם מערכת ניהול , כאשר אתר ללא מערכת ניהול הוא זול יותר , אבל הלקוח תלוי לחלוטין בבונה האתר וכל פעם שירצה להוסיף ולשנות את האתר , יצטרך לשלם כסף למתכנת . אתרים עם מערכת ניהול הם לרוב יקרים יותר, אבל בהמשך הלקוח יכול להזין את התוכן בצורה עצמאית וכך להוזיל עלויות. בדרך כלל הלקוח מקבל מערכת ניהול ומשם הוא מתחיל להסתבך, ולכן חשוב שהמערכת תהיה פשוטה ושיהיה לו למי לפנות כשיסתבך.


מוזמנים לכתוב תגובות כאןמזמינה אתכם להרשם לרשימת התפוצה שלי למטה או מדף הבית, לקבל טיפים יחודיים.. 
ליצור קשר טלפוני 077-9345577
או באימייל support@tiktaksite.com


אני כאן לעזרתכם - טלי אברהם
TickTackSite