לפני שאספר לכם אודות הטרנדים החמים בעיצוב אתרים, חשוב שתבינו מדוע חשוב כל כך להשקיע בעיצובו של אתר.

העולם בו אנו חיים נשלט על ידי עולם המחשבים והאינטרנט. קשה בכלל לחשוב כי עד לפני כמה עשורים בודדים לא היה דבר כזה מחשב ובטח לא ניתן היה לגלוש באתרים ברחבי העולם ולהזמין נעלים ובגדים מחנויות בארצות הברית, והכול מבלי לזוז מהכורסא.

אתרי האינטרנט הם הדרך שלנו, הצרכנים, ללמוד על חברות חדשות, להכיר מוצרים ולסקור נותני שירות. אתרי האינטרנט זו הדרך הטובה ביותר ליצור פרסום ולייצר חשיפה שתגדיל את קהל הלקוחות של העסק שלכם. לכן, אתם בתור בעלי עסקים צריכים להיות מודעים לכך ולהשקיע בהקמה של אתר ולא פחות חשוב, בעיצוב שלו.

ככל שגולשים, המהווים לקוחות פוטנציאליים, ישהו זמן רב יותר באתר, כך גדלים הסיכויים כי הם ירכשו את המוצרים או השירותים שהחברה שלכם מספקת. אי לכך, עיצוב האתר צריך להיות מעניין, אטרקטיבי, אינפורמטיבי ומותאם לתוכן שלו.

ועכשיו לגבי טרנדים בעיצוב אתרים.

לאחר שהבנו עד כמה חשובה להשקיע בעיצוב האתר, נלמד מעט על כמה טרנדים חמים של עיצוב אתרים. בעבר, היה נהוג לעצב את האתרים בצורה של תלת מימד, כך שכל האייקונים יראו כמה שיותר ריאליסטיים וגדולים. אולם כיום צומחת מגמה של עיצוב שטוח.

Flat Design - עיצוב שטוח

 

המשמעות של כך היא עיצוב דו מימדי ומופשט שמשווה מראה שונה אך יפיפה מהמראה התלת מימדי שרווח בשנים האחרונות.  - זהו הטרנד החם בעיצוב אתרים וודאי שמתם לב שעיצוב אתרים מודרני הולך לכיוון המינימליסטי , התפריטים נהיו פשוטים יותר  ופחות מזכירים כפתורים , יש פחות משחק של צל , עיצוב יותר נקי, פרקטי יותר , מזכיר לי את מה שקרה לבתים, אולי מזכיר גם את מה שקורה לנו כחברה .  TICKTACKSITE בהחלט ערוכה לאתרים בעיצוב שטוח לפרטים ניתן לפנות בטופס צור קשר או להתקשר 077-9345577

 

Responsive Design

 

שמו של טרנד זה נובע מכך שהאתר בעצם מגיב= רספונס לגדלים שונים של מסכים, מתאים עצמו לרזולוציות שונות ובכך יכול להתאים למחשב הביתי לסמארט-פון או לטאבלט. האתר אינו מתעוות, והוא נראה מעולה גם כאשר הרזולוציה משתנה ועוברים ממכשיר אחד לאחר.

אתר רספונסיבי הופך להיות MUST  כאשר המשתמשים שלכם גולשים יותר ויותר בטאבלטים ובניידים , כדאי לכם להשקיע קצת יותר כסף ולבנות אתר רספונסיבי, הידעתם שהרבעון כמחצית מהרווחים של פייסבוק   מגיעים מפרסום במובייל? למה להגביל את הלקוחות שלכם רק  לאלו שגולשים במחשבים הביתיים? אנחנו ב  TICKTACKSITEערוכים ובונים אתרים רספונסיביים לפרטים נוספים צור קשר או להתקשר 077-9345577

אלו הם שני הטרנדים העיקריים שבהם נתמקד, אם כי ישנם טרנדים נוספים כגון  פונטים גדולים  עיצוב אתרים בהיבט של הכנסת סרטונים לאתרים, יצירת משחקים ובעצם ניסיון לעניין את הגולש כמה שיותר בכדי שזה ישהה זמן רב באתר. בדרך זו, כאמור, גדלים הסיכויים כי אותו גולש ילמד על השירותים או המוצרים של החברה, ייחשף ליתרונות שלה וירכוש את המוצרים או השירותים שהיא מציעה.מזמינה אתכם להרשם לרשימת התפוצה שלי או מדף הבית, לקבל טיפים יחודיים.. 
ליצור קשר טלפוני 077-9345577
או באימייל support@tiktaksite.com


אני כאן לעזרתכם - טלי אברהם
TickTackSite